Ваш психолог онлайн

Сімейний психолог у Львові та онлайн

Для 73% моїх клієнтів достатньо від 3-х до 10-и зустрічей, щоб досягти бажаних вами результатів. Методом клієнт-орієнтованної психотерапії, допоможу знайти внутрішні ресурси для рішення і полегшення.

Консультація психолога відносин для пар

Сімейна терапія у Львові або онлайн Телеграм, Скайп, Вайбер, Зум
Вартість 2000 грн
90 хв замість 50 хв

Конфіденційно.
Анонімний парний психолог.
Запишіться заздалегідь.
Зробіть свій крок до щастя.

Понад 100 пар вже врятували стосунки з моєю допомогою

Зрада, любовні трикутники

Брак взаєморозуміння

Недовіра, сварки, ревнощі, рутина, кризові періоди, різні погляди на народження та виховання дітей, розподіл сімейних обов'язків, баланс між роботою і сім'єю, між дітьми і партнером. А також безліч інших ситуацій, що виникають через проблеми в комунікації.

Сексуальні проблеми і пристрасть

Згасання пристрасті, відсутність інтересу, пошук нових вражень, аналіз і прийняття нетипових побажань партнера тощо.

Страх розставання і узалежнені стосунки

З партнером є проблеми

Психічні розлади, залежність чи важке минуле. Все це піддається терапії.

Родинні та бізнес-відносини

Психологічне консультування батьків та дітей, свекрух та невісток, братів і сестер, бізнес-партнерів, колишніх, друзів. Менеджмент, work&life balance, коучинг і особистий ріст.

Не працюю з такими групами

 • З дітьми та підлітками до 16 років
 • Проблеми, пов’язані лише з нарко, алкогольною залежністю та ігроманією.
 • Розладами аутичного спектру. 
 • Потрібен психолог вже і негайно, коли ви не можете записатись завчасно. 
 • Не видаю посвідчення про стан здоров’я.

Професійний психотерапевт Валерій Бессараб

Сучасний клієнт-орієнтований всесвітньовизнаний підхід психотерапії в Україні, Львові та онлайн
(комплексне використання найбільш сучасних і доказових методів).

Спеціалізація:
клієнт-центрована психотерапія
(безумовне прийняття клієнта і допомага у пошуку та залученні ваших внутрішніх ресурсів
до розвитку, самоорганізації і самозбереження). Це безпечна та ефективна гуманістична психологія.

Я — голова осередку клієнт-центрованої психотерапії у Львові.

Співзасновник Української Спілки Супервізії і Коучингу (УССК), президент спілки 2013-2017рр.

Підтримую українські родини, що постраждали від війни. Отримав подяку від Мальтійської Служби.

Валерій Бессараб: відгуки про психотерапію​

Більше відгуків в Google

Приватна консультація психолога онлайн​

 • Психотерапевт онлайн Телеграм, Скайп, Вайбер, Зум
 • Ціна 1200 грн, парна 2000 грн
 • індивідуальний сеанс 50 хв, для пар 90 хв

Конфіденційно.
Анонімний парний психолог.
Запишіться заздалегідь.
Зробіть свій крок до щастя.

Часті питання до психотерапевта

1. Визначите проблему: сформуєте персональний запит до проблем у відносинах які прагнете вирішити  за підтримки неупередженого професіонала. 

2. Відновити ресурси: знайдете кроки які посприяють пошуку спільного у ваших відносинах

3. Зауважите дисфункціональну поведінку: отримаєте уявлення про закономірності, які викликають проблеми у відносинах та деструктивні наслідки стосунків. Знайдете моменти поламаної комунікації.

4. Емпатія, розуміння, кроки: почнете практикувати кроки для відновлення близькості, розуміння партнера та вирішення конфліктів. 

5. Відновлення довіри: усвідомлення загроз в стосунках та знаходженням кроків їх усунення, щоб підвищити вразливість та відновити довіру.

Взагалі, психолог займається рішенням психологічних проблем навіть абсолютно здорових людей. Допомога сімейного психотерапевта – це крок в сторону щасливіших відносин і завжди може принести користь, адже навіть ідеальні стосунки не ідеальні. Проте, чи може бути щось приємніше, ніж почути від психотерапевта що його послуги вам не потрібні?

На першу консультацію до сімейного психолога пари та члени сім’ї повинні прийти разом. Кожен із партнерів повинен висловити сімейному консультанту свою точку зору на проблеми у відносинах, запити, бачення стосунків. Разом ви окреслюєте мету чи очікування від спільної роботи. В процесі зустрічі вам задаються уточнюючі запитання, аналізується невербальна поведінка, проводиться діагностика стосунків та ключових моментів для подальшої терапевтичної роботи.

Далі є 3 основних варіанти роботи:
1. Клієнти ходять разом, за звичай потрібно до 5, часом — до 10 зустрічей.

2.Після першої зустрічі партнери ходять по 3 рази по окремості, далі знову сеанс разом. Така методика потрібна, якщо партнерам дуже важко бути відвертими одне при одному, чи конфлікт на надто високому рівні. На спільних зустрічах сімейний психолог онлайн чи у Львові виконує роль медіатора, людини, через котру пара може почути одне одного.

3.Робота із двома практикуючими психологами. Спільні зустрічі проводяться разом, вчотирьох. Далі партнери ходять до своїх спеціалістів по окремості. Це потрібно, якщо причини конфліктів знаходяться глибоко у самих партнерах, прийнятті й розумінні себе, а не пов’язані одне з одним. Але такий підхід використовується у крайніх випадках.

Проблема практично завжди полягає в обох. Для того, аби її вирішувати — потрібна командна робота. Усі учасники психотерапії для сімейних пар повинні бути готовими змінюватись, підтримувати іншого, бути готовими приймати відповідальність на себе. Однак, буває таке, що психотерапію продовжує тільки одна людина.

Якщо партнер не готовий до спільної терапії, важливо зберігати відкритий діалог і дати йому час. Можна розглянути індивідуальну терапію для себе, щоб змінити свою реакцію на ситуації. Важливо пам’ятати, що ви не можете контролювати дії партнера, але можете зосередитися на своїй особистій зрілості та здоров’ї. 

Ефективність онлайн-психотерапії підтверджена дослідженнями. В залежності від вашого запиту, може бути корисним також зустрітися особисто, поза онлайн-сесіями. Якщо ваша ситуація не підходить для online-формату, вас про це інформують. 

Важливо зрозуміти, що психолог — це професіонал, який створює безпечне середовище для обговорення. Все що ви скажете під час консультації строго конфіденційно. Діліться поступово, власним темпом, це допоможе знизити тривогу та зробити процес більш комфортним. Це необхідно для вирішення проблеми. 

Загалом, на консультацію для двох можна прийти з будь-якими важливими відносинами, де виникли труднощі, конфлікти чи потреба у покращенні комунікації.

 • Партнерам
 • Подружжям
 • Батькам і дітям (діти від 18 років)
 • Братам та сестрам
 • Друзям
 • Колегам

Напишіть мені в одну із наступних соц.мереж

Або введіть телефон і питання

Дякуємо. Асистент психолога скоро із Вами зв'яжеться.